KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647023
nr 1364 7023
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, "Spansk Husgrupp III". Signerad, daterad -52, duk. Olja på pannå, 32x40 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:19:31
23/11 21:44:01
23/11 21:45:49
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström